Česky   English
    

Realizace: Průmyslové objekty a areály

Autosalón Lexus

Na atraktivním místě v Praze 5 ve Stodůlkách vzniklo centrum pro prodej a servis vozů značky Lexus. Dle architektonické studie arch. Srpové jsme zpracovali kompletní projektovou dokumentaci pro stavební povolení i pro provedení stavby.
Navržený objekt je dvoupodlažní, kdy v polozapuštěném suterénu je parkoviště a technické zázemí. Hlavní podlaží je místem pro velký showroom s osmi vystavenými vozy, několika přirozeně nábytkem oddělenými jednacími kójemi a infopultem. Showroom má celou čelní stěnu zasklenou polygonálním strukturálním zasklením na terčích. Přímo na showroom navazují dva samostatné boxy pro předávání nových vozů zákazníkům, kancelářské zázemí a návaznost na servisní část. Zadní blok objektu je vyhrazen pro servis vozů značky Lexus - plně vybavený servis se zvedáky, brzdovou stolicí, olejovým hospodářstvím, kompletní vzduchotechnikou i portálovou myčkou.

Účast ateliéru:

- vizualice autosalónu ve fotorealistické podobě
- dokumentace ke stavebnímu povolení
- dokumentace pro provedení stavby

Autosalón Lexus
Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus Autosalón Lexus